Vairāk nekā 12 gadus mēs veidojam lieliskas mājas lapas mūsu klientiem.

Mērķis

Mūsu kopīgais uzdevums – ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību izveidot Jūsu projektu par labāko savā jomā, atstājot konkurentus tālu iepakaļ.

Metodes

Skaists dizains, vienkāršs interfeiss, spēcīgs tehniskais nodrošinājums un termiņu ievērošana – mūsu panākumu sastāvdaļas.

Tehnoloģijas

Savā darbā mēs izmantojam visā pasaulē atzītās platformas, kā arī personīgo izstrādņu CMS. Tas viss darbosies Jūsu labā.

Izmaksas

Jūs maksājat tikai par nepieciešamajām funkcijām. Piemēram, tāda Interneta vietne, kuru Jūs pašlaik aplūkojat, izmaksās ap 1000 eiro.

Mūsu klienti:

0
gadu darba pieredze
0
realizēti projekti
0
klientu atsauksmes

Mūsu klientu atsauksmes:

[us_testimonial author=”Astor ship management” company=”Executive director”]Mūsu kompānijai bija vajadzīga kruinga sistēma. Es stipri šaubījos, vai Latvijā kāds spēs izveidot kaut ko tamlīdzīgu. Iesākumā meklēju darba veicējus ārzemēs, tomēr tā arī nespēju ne ar vienu vienoties. Pēc mūsu tikšanās ar Supreme, es nolēmu viņiem uzticēt sistēmas un vietnes izstrādi. Tas bija noteikti pareizais risinājums. IT sistēma tika paveikta kvalitatīvi, strādā bez kļūmēm. Interneta vietne ir moderna un skaista. Tagad mēs esam uzticējuši Supreme vadīt mūsu Facebook un Instagram lapas, un pakāpeniski palielinām abonentu skaitu, kas mūsu nozares uzņēmumam ir ļoti sarežģīti. Paldies Supreme kvalificētajiem speciālistiem par to, ka mēs pie viņiem varam vērsties ar jebkura veida jautājumu![/us_testimonial]
[us_testimonial author=”City food” company=”Director”]Mēs tikām uzsākuši jaunu biznesu, kas ir saistīts ar ēdiena pasūtīšanu. Mums nebija pilnībā skaidrs attiecībā par to, kādām funkcijām ir jābūt mūsu Interneta vietnē, un Supreme speciālisti palīdzēja mums ar to tikt skaidrībā. Pēc tam jau uzreiz bija skaidrs kam pasūtīt tās izveidi. Mēs esam ļoti apmierināti ar rezultātu. Klienti ar baudu lieto mūsu vietni. Saskaņā ar statistikas datiem, vietni apmeklējušo, bet neveikušo pasūtījumu, procents ir krietni zemāks par vidējo. Darbinieki bez kļūdām atjauno asortimentu. Tostarp arī citas firmas mums piedāvā sadarboties, un manuprāt, tas ir saistīts ar to faktu, ka mūsu vietne izskatās ļoti iespaidīgi. Tuvākajā laikā mēs plānojam paplašināt biznesu, un jau esam pasūtījuši otru Interneta vietni Supreme speciālistiem.[/us_testimonial]

Zvaniet mums +371 28 44 66 33 vai rakstiet uz e-pastu info@supreme.lv

Izvēlne